Як замовити Імприл®
 • Швидко та зручно замовити Імприл Ви можете на офіційному сайті www.impryl.com.ua
 • Або за телефоном колл центру
  +38 (067) 340-72-22.

Ваше замовлення буде швидко оброблено та оперативно відправлено у будь-яке місто України


Імприл® — супроводжуємо Вас на омріяному шляху!
Найпоширеніші питання
 • Що таке  Імприл® ?
  Імприл® -це запатентована дієтична добавка , що не містить ГМО, глютену, яка містить 8 основних мікроелементів, коли ви плануєте зачаття. Ці мікроелементи підтримують біохімічний процес, який називається вуглецевим циклом, який важливий для репродуктивного здоров`я як жінок, так і чоловіків. Дефіцити вуглецевого циклу пов’язані з більшістю дегенеративних патологій і безпліддям.
  Які інгредієнти в Імприл®?
  Імприл® містить рибофлавін (вітамін В2), ніацин (вітамін В3), піридоксин (вітамін В6), 5-метилтетрагідрофолат (активований вітамін В9), метилкобаламін (активований вітамін В12), цинк, бетаїн та L-цистин.
  Кому слід приймати  Імприл®?
  Жінки та чоловіки повинні починати приймати Імприл за 3 місяці до запланованого зачаття. ЖІНКАМ:
  • За 3 місяці до зачаття та упродовж 3 місяців після настання вагітності.
  • В період пре менопаузи та менопаузи.
  • З синдромом полікістозних яєчників.
  • З низьким оваріальним резервом.
  • При підготовці до допоміжних репродуктивних технологій.
  ЧОЛОВІКАМ:
  • Для покращення якості та рухливості сперматозоїдів
  • Для захисту ДНК сперматозоїдів від пошкодження
  Скільки часу слід приймати Імприл®?
  Якщо можливо, і жінки, і чоловіки повинні приймати Імприл® протягом 90 днів до природного зачаття або процедури ДРТ, а потім до настання вагітності. Ця тривалість залежить від> 65 днів, необхідних для фолікулогенезу/овуляції (вироблення яйцеклітини) та сперматогенезу (вироблення сперми). Чи містить Імприл якісь штучні барвники чи ароматизатори? Ні, Імприл не містить штучних барвників та ароматизаторів. Чи є у Імприл побічні ефекти? Імприл містить інгредієнти, які є як у харчових продуктах, так і в природі в організмі, в концентраціях, що наближаються до рекомендованих добових норм. Ці факти разом із суворими виробничими стандартами зменшують ймовірність побічних ефектів після споживання. Тим не менш, дорослі, які вживають Імприл , повинні проконсультуватися з лікарем, якщо вони приймають ліки за рецептом або мають якісь захворювання, а також не слід вживати Імприл особам з відомою алергією на будь -які інгредієнти продукту.
 • Як тестується  Імприл®?
  Після виготовлення кожна партія Імприл проходить лабораторне тестування та випускається у продаж лише після демонстрації відповідності певним критеріям прийнятності, що стосуються конкретної продукції.
  Чи містить Імприл® якісь штучні барвники чи ароматизатори?
  Ні, Імприл не містить штучних барвників та ароматизаторів.
  Чи є у Імприл® побічні ефекти?
  Імприл® містить інгредієнти, які є як у харчових продуктах, так і в природі в організмі, в концентраціях, що наближаються до рекомендованих добових норм. Ці факти разом із суворими виробничими стандартами зменшують ймовірність побічних ефектів після споживання. Тим не менш, дорослі, які вживають Імприл , повинні проконсультуватися з лікарем, якщо вони приймають ліки за рецептом або мають якісь захворювання, а також не слід вживати Імприл особам з відомою алергією на будь -які інгредієнти продукту.
Сертифікати
Сертифікат №1 Сертифікат №2 Сертифікат №3 Сертифікат №4 Сертифікат №5 Сертифікат №6
Репродуктивне здоров’я
Як готуватися до зачаття
Особливості менопаузи у жінок
Що таке полікістоз яєчників?
Планування вагітності
Імприл® - супроводжуємо Вас на омріяному шляху!